MÖBLER / Bord / Matsalsbord 6508505
nr 650 8505
Matsalsbord
50/60-tal, teak längd: 95, djup: 85, höjd: 73
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 17:34:55
5/8 14:00:06